Mintys - Posakiai - Aforizmai

Aforizmai - Mintys - Posakiai - Anekdotai - Gražūs žodžiai

Mintys apie mokslą ir meną

Pasaulyje nuolat egzistuoja menininko ir mokslininko paralelė. Iš tiesų abu jie fantazuoja savaip. Visi žino, menas suprantamas ne kiekvienam, meną reikia jausti, o ne suprasti. Menas ir mokslas tai kūryba suteikianti ypatingus jausmus ir emocijas.

Jūsų mintys apie mokslo ar meno sukeliamus jausmus.

autoriai:100
autorius: kureje @ 15 Jan 2012 10:13 pm
kai tu mane matai linksma pagalvoji kad man viskas gerai taciau taipnera tiesiog nuo taves as noriu paslepti savo liudesi kad tau nebutu taip skaudu matyti mane toke
autorius: bybys @ 20 Sep 2011 08:02 pm
mokslat tai ne bibys
autorius: SOFOKLIS @ 21 Jun 2011 06:27 pm
"Koks baisus gali būti protas, jei jis netarnauja žmogui."
autorius: Oskaras Vaildas @ 21 Jun 2011 06:12 pm
"Iš tikrųjų žiūrovą, o ne gyvenimą atspindi menas."
autorius: Oakaras Vaildas @ 21 Jun 2011 06:10 pm
"Iš tikrųjų žiūrovą, o ne gyvenimą atspindi menas"
autorius: simona @ 29 Mar 2011 02:44 pm
sveiki, labai norėčiau pabendrauti su panelėm. esu graži ir plona. mėgstu ilgais ir tamsiais vakarais megzti kojines ir šalikus. deja, gyvenu užmiestyje, kažkur netoli purvynės. kaip ir sakiau, man reikia artimos draugės. ;// niekaip negaliu susirast žmogaus šalia savęs. o db šiek tiek apie mane : labai mėgstu valgyti lašinius ir gert riebų pieną. žinoma, galiu pasirodyti keista, bet bent jau esu savimi. baxurai manęs nedomina, tik panos. labai norėčiau pakalbėti apie viską, esu lyriška. atleiskit, kad rašau šiame puslapyje, bet jaučiuosi beviltiškai. . . gal reikės pavalgyt ... nežinau ... 862149482
autorius: Protinga mintis @ 11 Jul 2010 09:44 am
Kuo daugiau skaitote nemąstydamas, tuo labiau įsitikinate, kad daug žinote, o kuo daugiau mąstote skaitydamas, tuo aiškiau matote, kad žinote mažai.
autorius: menas @ 16 Mar 2010 10:29 pm
Visiems menininkams reikėtų nupjauti liežuvius, tegul už juos kalba jų kūriniai.
autorius: Nyčė @ 13 Mar 2010 09:17 am
Bendraujant su mokslininkais ir menininkais lengva apsigauti: puikus mokslininkas neretai yra vidutinybė, o vidutinis menininkas gan dažnai – puikus žmogus.
autorius: Mokslas @ 07 Mar 2010 10:48 pm
Liūdniausias dabartinio gyvenimo aspektas yra tai, kad mokslas įgyja žinių greičiau, nei visuomenė įgauna išminties.

<< ankstesnės 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 kitos >>

slapyvardis:
emailas: (neprivalomas)

| nebeprisiminti

Apie ką mes čia?

  • Aforizmas - trumpas, įtaigios formos posakis, apibendrinantis reikšmingą, dažnai originalią, netikėtą mintį, pvz.: „Yra priekaištų, kurie giria, ir pagyrimų, kurie šmeižia". – F. de Larošfuko.
  • Sentencija - trumpas, glaustas, tikslus pamokomasis posakis; aforizmas.
  • Citata - rašytinio veikalo arba kalbos ištrauka kito teksto samprotavimui pagrįsti ar patvirtinti.

Mintys apie Paskolas
Tikslus laikas Lietuvoje