tavo mintys apie:

eilės apie:

mintys - posakiai:

sveikinimai:

atsitiktinė mintis:

  • Aluje daug moteriškų hormonų. Išgėręs 5 butelius aš taip pat negaliu vairuoti mašinos, nusišneku, jei padarau ką ne taip – neatsiprašau ir pradedu elgtis nelogiškai.

filosofija:

apklausa:

puslapį pamėgusiems:

kaip mus lankote:

  • Lankomumo statistika

greita paieška:

draugiška reklama:

Mintys - Posakiai - Aforizmai

Aforizmai - Mintys - Posakiai - Anekdotai - Gražūs žodžiai

Mintys apie religiją

Mintys apie Dievą ir dievą. Mintys apie religiją. Dievo ir žmogaus paralelė. Mintys apie tai ar dievas iš tikrųjų yra, kokia dievo forma. Kaip Jūs suprantate savo religiją?
autoriai:200
autorius: Kleopatra @ 21 Sep 2008 03:39 pm
Religija tampa tai, kam skiri daugiausiai laiko, demesio, jegu, proto, gabumu. Tad geriausiai visa tai paskirti Jezaus Tevui,vykdant JO valia, kuri yra Biblijoje. Tada bent vilti turesime gyventi geriau cia zemeje
autorius: real @ 20 Aug 2008 10:27 pm
yra toks tipas žmonių kurie yra labai religingi žmonės tačiau tamsuoliai nei nenutuokia kas yra tikrasis dvasingumas ir tikrasis gėris,tai padorūs žmonės tačiau gyvena savo kiautuose kuriuose kaip bičių avily skuba mintys verčiančios padaryti kažką negero ,dėl to jie matyt taip ir lekia į bažnyčias.
autorius: Grytutė @ 20 Aug 2008 10:12 am
Jūsų religija - Mūsų pinigai.
Mūsų religija - Jūsų pinigai.

Žmonėms sunku suprast, ateis laikas, ir kvaili susimąstys..
autorius: mildam @ 28 May 2008 11:26 pm
O esi matęs draugystę? šilumą? šaltį?
autorius: Lada @ 28 May 2008 12:43 pm
Kaip galima tiket tuo ko nesi mates .Nesamone tiketis kad kas mums padeda (kalbu apie dieva) manau tik mes savo pastangomis viska padarome ...
nebent gali tik truputi stiprybes suteikti tikejimas,bet kam to reikia ..
autorius: kookla @ 02 May 2008 08:58 pm
“Tai norėtum pasikalbėt su manim?” - paklausė Dievas. “Jei turite laiko” atsakiau. Dievas nusišypsojo. “Mano laikas yra amžinybė. Kokie tie tavo klausimai?” “Kas Jus labiausiai stebina žmonėse?” Dievas atsakė: “Jiems atsibosta būti vaikais, jie skuba užaugti, o vėliau tetrokšta sugrįžti į vaikystę. Jie praranda sveikatą uždirbdami pinigus. O vėliau išleidžia tuos pinigus, bandydami sutvarkyti savo sveikatą. Jie įnirtingai galvoja apie ateitį ir pamiršta dabartį, gyvena ne šia diena. Jie gyvena taip, lyg niekuomet nemirtų, ir miršta taip, tarsi niekuomet negyvenę”. “Kaip Tėvas, ko norėtumėt savo vaikus išmokyti?” - paklausiau. “Supratimo, kad jie negali priversti kitą žmogų pamilti juos. Viskas, ką jie gali - tai leisti kažkam juos mylėti. Išmokyti nelyginti savęs su kitais. Atlaidumo kaltiesiems. Suvokimo, kad užtenka sekundžių žodžiais atverti gilias žaizdas mylimiems, ir šimtmečių toms žaizdoms užgydyti. Supratimo, kad turtingas žmogus yra ne tas, kuris daug turi, bet tas, kuriam nedaug reikia. Sužinoti, kad yra žmonių, kurie juos be galo myli, tačiau dar nerado žodžių arba neišmoko to parodyti. Supratimo, kad vieną ir tą patį daiktą du žmonės gali matyti skirtingai. Išmokti atleisti ne tik kitiems, bet ir sau savo klaidas”. “Ką dar turėtų žinoti Jūsų vaikai?” - paklausiau. “Kad esu čia, šalia Jūsų. Visuomet”.
autorius: xex @ 21 Feb 2008 07:54 pm
kodel nei vienas mokslininkas gyvenes po kristaus ar pries ji apie ji visiskai neuzsimena?
autorius: abstractus @ 20 Feb 2008 08:30 pm
nors jo, gal ir turi, jos viska iskraipo..
autorius: abstractus @ 20 Feb 2008 08:28 pm
pala, o ka bendro turi religijos su Auksciausiuoju?
autorius: hmm @ 22 Dec 2007 11:33 pm
o man atrodo kad pasiunte ji ne tam kad zmones ji sektu, o tam kad zmones suprastu sava gyvenimo kelia...na bet kiekvienas gali interpretuot savaip

<< ankstesnės 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 kitos >>

slapyvardis:
emailas: (neprivalomas)

| nebeprisiminti

Apie ką mes čia?

  • Aforizmas - trumpas, įtaigios formos posakis, apibendrinantis reikšmingą, dažnai originalią, netikėtą mintį, pvz.: „Yra priekaištų, kurie giria, ir pagyrimų, kurie šmeižia". – F. de Larošfuko.
  • Sentencija - trumpas, glaustas, tikslus pamokomasis posakis; aforizmas.
  • Citata - rašytinio veikalo arba kalbos ištrauka kito teksto samprotavimui pagrįsti ar patvirtinti.

Mintys apie Paskolas
Tikslus laikas Lietuvoje