Apie idėją Rašyti anekdotą Naujausi anekdotai

Anekdotai

Trys atsitiktiniai

Anais laikais žmonės važinėdavo arkliais kinkomais vežimais. Savaitkaliais vykdami į turgų sustodavo miestelio akštėje šalia karčiamos. Kartą atvyko puodžius pilnu vežimu puodų. Pririšęs arklį, nuėjo į karčiamą. Po to atvažiavo ūkininkas, prie kurio vežimo buvo pririštas ožys, o netrukus kitas ūkininkas su prie vežimo pririšta ožka. Abu ūkininkai taip pat užėjo karčiamon. Po kurio laiko visi trys atvykėliai kartu išėjo laukan ir su siaubu pamatė, kad gyvuliai atitrūkę mylisi, daužydami puodus. Jų sveikų veik nelikę. Puodžius nuostoliams atlyginti abu ūkininkus padavė į teismą. Teisėjas sprendimą priėmė greitai: 2/3 sumos padengti ožkos ir 1/3 - ožio savininkui. Ožkos savininkui paklausus, kodėl jam tiek daug mokėti, teisėjas atsakė: "Ožka trypė puodus keturiomis, o ožys - tik dviem".
Į Lietuvą atvyksta 3 užsieniečiai, kurie nemoka lietuvių kalbos. Sako ką išgirsim tą ir sakysim.
Na eina vienas ir mato kaip žaidžia vaikai su kamuoliu ir girdi: "Bumt į sieną ir atgal, bumt į sieną ir atgal"
Eina antras ir girdi kai pardavėjas rėkia: "Už kilogramą dešros, už kilogramą dešros"
Na eina trečias, ir mato kai tėvas sūnui duota 3Lt o jis ir sako: "Ką tris duok penkis" bei šalia stovėjo vaikų ratelis. Ir vienas rišosi batą: "Nepalikt ir manęs, nepalikit ir manęs"
Susitinka jie visi prie skersgatvio ir žiūri guli negyva senutė. Nuveža juos į policiją ir klausia:
-Kaip jūs ją žudėte?
-Bumt į sieną ir atgal, bumt į sieną ir atgal.
-Kodėl jūs ją žudėte?
-Už kilogramą dešros, už kilogramą dešros.
-Jum dviem duodu 3 metus kalėti.
-Ką tris duok penkis.
Jau tuos du vedasi. o trečiasis rėkia:
-Nepalikit ir manęs, nepalikt ir manęs.
Stovi kariuomenės vadas prieš eilinius ir sako:
-Kas važiuos bulvių kasti, žingsnį į priekį!
Vienas kareivis žengė, aš!
Kariuomenes vadas sako: gerai lipk į mašiną, o kiti eis pėsti.

NAUJAUSI ANEKDOTAI

Apie anekdotų idėją

Žaidimo logotipas Jau daugiau kaip penkerius metus gyvuojančio portalo idėja leisti žmonėms dalintis mintimis įvairiomis temomis. Tai nėra forumas kuriame diskutuojama tam tikra tema, pvz apie meilę, tačiau parašomos kažkur girdėtos arba sugalvotos pačių mintys, citatos, aforizmai ir pan. Po kurio laiko pastebėtas susidomėjimas pasidalinti savo pačių arba kitų autorių eilėmis, buvo sudaryta ir tokia galimybė.

Sparčiai plečiantis internetu besinaudojančiai bendruomenei, pasirodė kitas susidomėjimo vertas objektas - anekdotai. Anekdotai visuomet būdavo ir bus neatsiejiamais geros nuotaikos palydovais. Ypatingai šiuo metu, kai Lietuvą purto sunki ekonominė krizė - juoktis yra ypatingai sveika.
Rengiantis atidaryti anekdotų skiltį kyla abejonių, ar verta mintis ir eiles į vieną katilą sumaišyti su anekdotais. Nesinorėtų svetainės padaryti apie viską. Todėl laikinam patikrinimui anekdotų skiltis bus leidžiama šiame puslapyje.
Kita rimta problema - noras išvengti lėkštų visiems pabodusių anekdotų apie blondines ir Petriuką. Norisi būti orginaliems ir publikuoti tik tuos anekdotus, kurie verti dėmesio ir yra su gilesne prasme.

Kas yra geras anekdotas?

Štai klausimas į kurį pirmiausia reikia atsakyti. Ar anekdotas apie "antrą galą" galintis prajuokinti šešiolikmetį paauglį yra geras anekdotas? Manau, kad - ne. Trumpi anekdotai apie blondines taip pat bene labiausiai paplitę Lietuvoje, bet ar gi jie verti dėmesio.
Taigi šio puslapio tikslas - pateikti pačius geriausius anekdotus. Įrašyti anekdotai bus kruopščiai peržiūrimi, o neverti dėmesio pašalinami. Svarbu ne kiekybė, o kokybė.

Anekdotų aktualumas laike

Seniau žmonėms labai patiko anekdotai apie CK sekretorius, Pėtką su Čepajevu, vėliau apie naujuosius rusus, uošvienes, meilužes ir galiausiai apie blondines.
Yra anekdotų kurie išlieka aktualūs ir juokingi visuomet, tačiau vargu ar šiandien dažnai būtų suprastas anekdotas apie Brežnevą.

Kaip gimsta anekdotai

Sakoma kad iš tikrųjų anekdotai gimta iš tikrų gyvenimiškų situacijų. Vienas kitam pasakojama juokinga istorija ar įdomesnis nutikimas, eidamas iš lūpų į lūpas kiekvieną kartą pagražinamas galiausiai ir tampa anekdotu.

Juokingiausi būna profesiniai anekdotai, tie kurie suprantami tik tos srities darbuotojams. Pvz. anekdotas iš kurio juoktųsi gaisrininkai:

Gaisrininkas laiko egzaminą į muzikos mokyklą. Klausimas:
-Kuo skiriasi smuikas nuo rojalio?
-Rojalis ilgiau dega..

Rašykite anekdotą

Jeigu kažkur perskaitėte ar išgirdote gerą anekdotą, pasidalinkite juo su visais. Galbūt, dėka Jūsų įrašyto anekdoto Lietuvoje bus vienu surūgusiu veidu mažiau :)

Anekdotą rašykite vartodami lietuviškos abėcėles raidyną, taip bus lengviau ir paprasčiau suprasti.

Naujausi anekdotai

canadian pharmacy cialis 20mg
Atidaryti
Jeigu 2+2=4 tai tai tai tai tai tai yra teisinga
Atidaryti
Funga
Atidaryti
Idiotiški anekdotai, tik idiotams ir tinka... Ciao, ciao, ciao....
Atidaryti
Hi

I wanted to order a item from your webshop.
but I can not find the product anymore on your site,
it looks like this on this site https://bit.ly/ProductItem125
I hope you will sell the product again soon,
mail me if you are going to sell it again, I'll wait

Greetings
Atidaryti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Ir jeigu Jums čia nepatiko.. Aforizmai - Mintys - Posakiai

Lankomumo statistika