Anekdotai - pradžia | Atsitiktinis anekdotas | Rašyti anekdotą

Anekdotas NR. 124

Apie mūsų realybę :
Jonukas klausia tėvelio:
- Tėveli, sakyk, kas yra politika ?
- Kaip tau geriau paaiškinti, sako tėvas, - na žiūrek , pvz. mūsų šeima. Aš uždirbu pinigus, reiškia, aš esu finansų ministerija. Mama mums tvarko visą ūkį, reiškia ji yra valdžia. Senelis žiūri, kad namuose būtų tvarka, taigi jis atstovauja profsąjungą. Mūsų tarnaitė tvarkosi namuose ir daro visus reikalingus darbus, reiškia ji yra darbininkė ir verslininkė. Ir viskas, ką mes darome, yra dėl tavęs, reiškia tu esi tauta, bet tavo jaunesnysis broliukas - mūsų ateitis. Supranti ?
- Ne, - sako sūnus.
- Nu, tada eik miegoti.
Nakti Jonukas pabunda nuo to, kad jo broliukas Pranelis verkia, bet niekas neina jo nuraminti. Jonelis bėga žadindi mamą, bet ji nesikelia.Tada jis eina ieškoti tėvo ir atranda ji virtuvėje, kur jis "drožia" tarnaitę, o senelis visa tai stebi pro rakto skylę. Kas vaikui belieka, žinoma jis sugrįžta i savo miegamąjį ir laukia ryto. Iš ryto Jonas susitinka tėvelį ir sako:
- Tu žinai, aš dabar suprantu, kas tai yra politika.
- Nejaugi? Nu?
- Tai yra tada, kai mūsų finansų ministerija drožia verslininkus, valdžia tuo metu miega, o profsąjunga į visą tai žiūri pro pirštus. Tuo pačiu metu į tautą visiems nusipjauti, o ateitis - visa šūduose. Aišku?!
Atsitiktinis anekdotas

Komentarai

 

Juokingas anekdotas Nr.

Ir jeigu Jums čia nepatiko.. Aforizmai - Mintys - Posakiai

Lankomumo statistika