Mintys | Tikslus laikas Lietuvoje

Turinys

Tikslus laikas Lietuvoje

Šioje svetainėje sužinosite tikslų Lietuvos laiką, dieną, mėnesį ir metus. Taip pat sužinosite, kada reikia pasukti laiką.

Tikslus laikas Lietuvoje dabar yra: 2024 Gegužės 26 d., sekmadienis 11:01:55
(Norėdami patikslinti keik valandų šiuo metu atnaujinkite puslapį. (refresh/F5))

Lietuvos laiko juosta

Lietuvos laiko juosta UTC+2 yra EET (Rytų Europos laikas). Lietuvoje laiko juosta UTC+2 galioja žiemos laikotarpiu, o vasaros laikotarpiu UTC+3. kasmet. Toks pats laikas yra tokiose valstybėse kaip Baltarusija, Egiptas, Graikija, Izraelis, PAR, Turkija ar Zimbabvė.

Kada Lietuvoje keičiamas laikas

Lietuvoje keičiamas laikas kovo mėnesio paskutinįjį sekmadienį , trečią valandą nakties įvedamas vasaros laikas, laikrodžio rodyklės sukamos vieną valandą į priekį, o spalio paskutinįjį sekmadienį ketvirtą valandą ryto sukama vieną valandą atgal, taip įvedamas žiemos laikas.

į pradžią

Dabar Lietuvoje laikas: Sunday May 26, 2024, Mums šiuo metu dar liko 220 dienos metuose. Katedros bokšto  klaikrodis Žinomiausias laikrodis Lietuvoje - katedros bokšto laikrodis, rodantis koks dabar laikas Vilniuje. Šis laikrodis visada tiksliai žino ir rodo kiek valandų Lietuvoje. Retas pakelia galvą taip aukštai, kad sužinotų tikslų laiką, tačiau kelti galvos nereikia, nes esant tinkamai valandai laikrodis sužadina varpus, kurių negirdėti neįmanoma. Darbo laikas - laikas, kurį darbuotojas privalo dirbti jam pavestą darbą Lietuvoje, yra nuo 8:00 iki 17:00.

Mintys apie laiką

Lietuvių posakiai apie laiką

Citatos apie laiką

į pradžią

Lietuvos valstybės skola

Ar žinote kokia paskola suteikta Lietuvai? Atsakymas: 35. 89 mlrd. litų. Lietuvos piliečiui, tenkanti skolos dalis - 10.108 Lt, o kasmet sumoka palūkanų - 485 Lt. Skola didėja su lyg kiekviena valanda, todėl tikslios Lietuvos skolos nusakyti neįmanoma.

Alternatyvūs valandų vardai Lietuvoje

Laiką matuoja laikrodis, o lietuvišką žodį "laikrodis" sukūrė Simonas Daukantas, kuris pavaizduotas ant 100lt kupiūros.

Sudarant sandorius versle svarbu ne vien tik tikslus laikas, bet taip pat ir patikimi bei tikslūs patalpų nuomos partneriai: www.patalpunuoma.net.

į pradžią

Lankomumo statistika