Mintys - Posakiai - Aforizmai

Aforizmai - Mintys - Posakiai - Anekdotai - Gražūs žodžiai

Horoskopai

Metų horoskopai visiems dvylikai zodiako ženklų.

Horoskopas zodiako ženklui Avinas

Zodiako ženklas Avinas žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 03.21-04.20.

2009-ieji Avino ženklo žmonėms bus palankūs. Pavyks įgyvendinti visus tikslus, kokius tik užsibrėšite, viskas priklausys tik nuo to – kaip aktyviai jų sieksite. Jei būsite atkaklus, viskas tikrai pavyks. Metai palankūs prekybiniam verslui, galite drąsiai steigti savo įmonę, tačiau atminkite – turite skirti deramą dėmesį savo būsimam personalui ir partneriams.

Jei esate nepatenkintas dabartiniu savo darbu, pats laikas kažką keisti. Nesibaiminkite permainų, nesilaikykit įsikabinęs to, kas nepatinka. Greičiausiai visus metus elgsitės impulsyviai ir neprarasite ryžto net, kai pavydūs žmonės mėgins sugriauti jūsų sumanymus. Šiais metais tikrai turite tiek galios, kad galite pralaužti visas sienas, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo neįveikiamos.

Deja, šeimyninis gyvenimas 2009-aisiais nebus ramus. Jūs patys provokuosite savo antrąją pusę, o po to stebėsitės, kodėl griūva jūsų šeimyninė laimė. Jeigu šeima jums brangi, rasite išeitį iš visų situacijų, nors jos ir kartosis.

Vienišiems Avino ženklo žmonėms šiais metais taip pat teks pakovoti už savo laimę. Teks įdėti daug pastangų, kad užkovotumėte patinkančio žmogaus dėmesį, tačiau, jei būsite aktyvus, vasarą jau galėsite džiaugtis pergale. Gali kilti pagunda tuojau pat susituokti, bet neskubėkite, geriau šiais metais dar pakentėti, nukelti šią šventę į ramesnius laikus, kai nebūsite toks impulsyvus ir karštakošis.

Horoskopas zodiako ženklui Jautis

Jautis žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 04.21-05.22.

2009-aisiais Jaučio ženklo žmonės bus drąsesni, ryžtingesni, nei įprastai. Nuo pat pradžių metai bus sėkmingi. Kurdami planus gerai apgalvosite visas detales, todėl sugebėsite valdyti finansinę padėtį ir pačią sėkmę.

Šie metai bus kupini naujų galimybių, kuriomis verta pasinaudoti. Tačiau geriau veikite vienas, nepasitikėkite kitais žmonėmis. Jums į galvą šaus tikrai šaunių minčių, kurias nebus sudėtinga įgyvendinti, jei tik netingėsite. Greičiausiai susitiksite su seniai matytais žmonėmis, šie susitikimai bus abipusiai naudingi.

2009-aisiais Jaučio ženklo žmonėms palanku keisti gyvenamąją vietą, jei tik to pageidaujate. Jei esate viengungis, verta paieškoti naujo būsto, ypač pavasarį. Jei įsikursite naujoje vietoje, greičiausiai čia surasite ir savo laimę – susikursite naują gyvenimą, o galbūt rasite ir naują meilę. Šiais metais meilės reikalai puikiai klostysis. Jūs lengvai užkovosite norinčio žmogaus dėmesį.

Šeimas turintiems asmenims šiais metais geriau nieko nekeisti – nei gyvenamosios vietos, nei nusistovėjusios tvarkos. Šeimoje jausitės ramus ir laimingas.

Horoskopas zodiako ženklui Dvyniai

Dvyniai žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 05.23-06.21.

Dvynių ženklo žmonėms 2009-aisiais kils daugybė idėjų ir jie puls kurti didžiulius ateities planus. Tik neskubėkite jų staiga įgyvendinti, viską detaliai suplanuokite. Pirmoji metų pusė naujiems darbams nėra palanki, atidėkite visus planus metų pabaigai.

Metų pradžioje greičiausiai užgrius finansinės problemos. Gali būti, kad pulsite į neviltį, tačiau nepanikuokite, pavasarį reikalai pagerės. Dauguma Dvynio ženklo žmonių 2009-aisiais sulauks visuomenės dėmesio ir pripažinimo. Apskritai metais bus darbingi ir sėkmingi. Greičiausiai susirasite naujų draugų, naujų pomėgių, užsiimsite nauja veiklos sritimi.

Šeimą turintiems Dvynių ženklo žmonėms 2009-ieji bus ramūs, harmoningi. Artimieji ir draugai dalyvaus visoje jūsų gyvenimo veikloje, nenusigręžkite nuo jų, nes jų pagalba ir palaikymas tikrai pravers.

Vieniši Dvynių ženklo žmonės 2009-ųjų pradžioje blaškysis ieškodami meilės. Gali būti, kad netikę meilės nuotykiai pridarys jums žalos. Meilei palankesnis metų vidurys, tuomet greičiausiai susipažinsite su žaviu asmeniu ir išgyvensite tikrąją meilę. Tikėtina, kad jis jaus jums tokią pat aistrą.

Horoskopas zodiako ženklui Vėžys

Vėžys žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 06.22-07.22.

2009-ieji Vėžio ženklo žmonėms atneš didelių pokyčių ir perspektyvų. Su draugų pagalba pavyks įgyvendinti savo idėjas, o gal net atidaryti savo verslą. Žiemą galite pajusti sunkumų, visa jūsų veikla apmirs, tačiau pavasarį reikalai pajudės, užmegsite naujų pažinčių, kurios bus naudingos. Pavasarį-rudenį finansinių problemų kilti neturėtų. Pajamų gausite iš netikėčiausių šaltinių.

Šeimą turintys Vėžio ženklo žmonės 2009-aisiais išgyvens sunkų laikotarpį. Gali būti, kad į jūsų laimę pasikėsins pavyduoliai, kurie regs intrigas. Labiau pasitikėkite savo mylimu žmogumi ir nesileiskite apgaunamas. Nepasiduokite kitų žmonių įtakai, kovokite už savo meilę. Jei pasikliausite kitais žmonėmis, o ne savo intuicija, galite atsidurti ir ant skyrybų slenksčio. Tačiau jei nesielgsite impulsyviai ir kovosite už savo šeimą, pergyvenę krizę tik dar labiau sustiprinsite savo santykius.

Vieniši Vėžio ženklo žmonės šiais metais neišgyvens ypatingų nuotykių ir aistrų. Kurį laiką greičiausiai išgyvensite vienišumo jausmą, tačiau kartu ir ramybę. Iš tiesų tai puikus metas suvokti save, išsiaiškinti, ko siekiate gyvenime, kokio partnerio ieškote. Pasistenkite giliau pažinti ir perprasti žmones, kad nepraleistumėt savo meilės ir laimės. Gali būti, kad ji visai šalia, tik jūs iki šiol nepastebėjote.

Horoskopas zodiako ženklui Liūtas

Liūtas žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 07.23-08.22.

2009-ieji metai Liūto ženklo žmonėms bus nelengvi, tačiau energija ir stipri valia padės įveikti sunkumus. Metų pradžioje greičiausiai paišlaidausite, todėl pavasarį pajusite pinigų stygių. Nepaisant to, turėtų pavykti greitai išbristi iš tokios padėties. Dauguma išlaidų bus susijusios su šeima ir gyvenamojo būsto įrengimu.

Sunkią minutę kreipkitės į draugus, šiais metais jie neatsisakys padėti. Gali būti, kad ir jiems prireiks jūsų pagalbos, jeigu vertinate draugystę – nepalikite jų bėdoje.

Liūto ženklo žmonės, turintys šeimą, šiais metais bus gundomi. Rizikuojate užmegzti romaną ir įsivelti į konfliktą su savo sutuoktiniu. Jūsų santuoka visiškai priklausys nuo jūsų veiksmų. Pagalvokite apie žmogų, su kuriuo praleidote ne vienerius metus, apie savo vaikus, kuriems reikia jūsų dėmesio. Galbūt tai padės kovoti su pagundomis.

Vieniši žmonės 2009-aisiais ieškos savo idealo. Laukia daug įdomių pažinčių, romantiškų nuotykių, tačiau savo tikrąją meilę greičiausiai sutiksite dar kitais – 2010 metais.

Horoskopas zodiako ženklui Mergelė

Mergelė žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 08.23-09.22.

2009-ieji Mergelės ženklo žmonėms neatneš nieko naujo. Metų pradžioje, žiemą, pasistenkite nesusigadinti darbinių santykių, nesiimkite iniciatyvos ir sunkių darbų, geriau pasitikėkite bendradarbiais. Šiuo metu vertėtų taupyti pinigus.

Pavasarį ant jūsų pečių užgrius problemos ir nemalonumai. Nebijokite paprašyti draugų pagalbos. Vasarą finansinė padėtis pagerės. Seksis bet kokia darbinė veikla, kokios tik besiimtumėt. Pasitaikys proga gerai užsidirbti. Laukia naudingos pažintys su įtakingais žmonėmis.

Šeimą turintys Mergelės ženklo žmonės 2009-aisiais išgyvens meilės ir romantizmo periodą. Jei šeimai skirsite daug savo dėmesio, joje jausitės laimingas, įvertintas. Jus sups harmonija ir ramybė.

Viengungiams 2009-ieji taip pat bus palankūs meilei. Laukia malonūs netikėtumai. Meilės nuotykiai gali peraugti ir į rimtus santykius, kad net susimąstysite apie vedybas.

Horoskopas zodiako ženklui Svarstyklės

Svarstyklės žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 09.23-10.22.

2009-ieji Svarstyklių ženklo žmonėms – ypač sėkmingi, turtingi metai. Jau metų pradžioje sulauksite atpildo už iki šiol atliktus gerus darbus ir pasiaukojimą. Finansiniai reikalai gerai klostysis visus metus. Svarstyklių ženklo žmonėms šie metai palankūs kopti karjeros laiptais, ar bent išsikovoti didesnę algą.

Tiesa, vasarą greičiausiai gerokai paišlaudausite, nes norėsite pakliauti, ypač jei turite šeimą. Pasirūpinkite santaupomis iš anksto, kad netektų gailėtis rudenį.

Turintys šeimą šiais metais gali susidurti su problemomis. Pasistenkite geriau įsiklausyti į savo partnerio norus, dažniau būkite kartu, nuveikite ką nors įdomaus. Nebijokite savo partneriui išsakyti savo norų ir svajonių, įgyvendinkite jas kartu. Jeigu jūsų partneris nuklys į šoną, neskubėkite jo smerkti. Krizė ir jos padariniai kyla dėl abiejų sutuoktinių kaltės. Kovokite už savo mylimąjį, užuot jį atstūmęs, kad po to netektų gailėtis.

Vienišų Svarstyklės ženklo žmonių 2009-aisiais laukia įdomūs susitikimai ir naujos pažintys. Greičiausiai šiemet sutiksite asmenį, kuris sužadins slapčiausias jūsų aistras. Jeigu jus sieja rimti santykiai, šiais metais palanku tuoktis – laukia smagios ir laimingos vestuvės. 2009-aisiais sudaryta santuoka bus harmoninga ir stabili, jeigu tik abu tuoksitės meilės, o ne kitų paskatų vedimi.

Horoskopas zodiako ženklui Skorpionas

Skorpionas žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 10.23-11.22.

Skorpiono ženklo žmonėms 2009-aisiais teks kovoti už savo laimę. Savo tikslų būtinai pasieksite, jei tik būsite aktyvūs ir kantrūs.

Metų pradžia – palankus metas kopti karjeros laiptais, neskubėkite atsisakyti siūlomų pareigų, net, jei iš pirmo žvilgsnio jos atrodo neperspektyvios. Pasitarkite su artimaisiais, draugais.

Vasarą jūsų finansinė padėtis turėtų pagerėti, tačiau tuomet greičiausiai tapsite išlaidūs ir nerūpestingi – norėsis keliauti, pramogauti. Keliauti šįmet naudinga, gali būti, kad kelionėse susipažinsite su įdomiais žmonėmis, kurių pagalba pravers ateityje.

Rudenį teks paplušėti, kad vėl sukauptumėt pinigų, kuriuos iššvaistėte. Tačiau ši užduotis neturėtų būti sunki, tik nesipurtykite darbo ir netinginiaukite.

Skorpiono ženklo žmonėms, turintiems šeimą, šie metai bus ramūs, didelių pokyčių nenusimato. Jei dar esate vienišas, šie metai palankūs susirasti aistringą partnerį. Jei naudositės proga, šie metai bus kupini meilės nuotykių, netikėtų susitikimų, romantiškų vakarų. Gali būti, kad pavyks susirasti tikrąją meilę. Galite pradėti planuoti vestuves, tačiau jų datą geriau nukelkite dar kitiems metams, neskubėkite.

Horoskopas zodiako ženklui Šaulys

Šaulys žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 11.23-12.21.

Šaulio ženklo žmonėms 2009 metais teks pakovoti už savo laimę. Pirmojoje metų pusėje pasistenkite nesivelti į intrigas, nesielkite neapgalvotai.

Žiemą finansinė padėtis bus sunkoka, gali tekti kreiptis pagalbos į artimuosius. Pavasarį padėtis pagerės, jau išsiversite be kitų pagalbos. Tačiau, jei turite savo verslą, pavasarį reikėtų vengti didelių investicijų ir veikti itin atsargiai, apgalvoti kiekvieną žingsnį.

Vasarą padėtis dar pagerės. Gali būti, kad pakilsite karjeros laiptais, daugiau užsidirbsite. Daugiau pasitikėkite savimi.

Metų pabaigoje visi reikalai visiškai susitvarkys, pagaliau jausite tvirtą pagrindą po kojomis.

Šeimą turintiems Šaulių ženklo atstovams metai bus ramūs, harmoningi. Šeimoje rasite laimę ir ramybę. Tie, kurie ieško meilės, metų pradžioje gali susižavėti aistringais ir romantiškais santykiais. Tačiau tikroji meilė laukia antrojoje metų pusėje. Gali būti, kad tuomet rasite tą žmogų, su kuriuo norėsite praleisti visą savo laisvalaikį. Jei sumanysite susituokti, pernelyg neskubėkite, apmąstykite savo veiksmus, išbandykite santykių stiprumą.

Horoskopas zodiako ženklui Ožiaragis

Ožiaragis žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu: 12.22-01.20.

2009-aisiais Ožiaragio ženklo žmonės ir toliau aktyviai rūpinsis savo ateitimi. Šiais metais jiems tai dar labiau seksis. Tai didelių galimybių metai, viskas priklauso tik nuo to, kiek jomis pasinaudosite.

Jums teks gana sudėtingas uždavinys – suderinti darbą, rūpinimąsi artimaisiais ir išspręsti šeimos problemos. Tačiau viskas tikrai puikiai seksis, tik apsišarvuokite kantrybe.

Darbiniai reikalai ypač seksis metų pradžioje. Šiuo metu pasistenkite užmegzti naudingų kontaktų, nevenkite naujų pažinčių. Daugumą projektų ir sumanymų seksis įgyvendinti, jei veiksite sąžiningai. Bet koks sukčiavimas, mėginimas papirkti kyšiu, viską sugadins.

2009-ieji palankūs keisti gyvenamąją vietą, tvarkytis būstą, atlikti remontą.

Šeimą turintiems Ožiaragio ženklo žmonėms metai bus sėkmingi, tiesiog nepamirškite savo artimiesiems rodyti dėmesį. Palankus metas šeimos pagausėjimui.

Nuo vasario mėnesio vienišiems Ožiaragio ženklo žmonėms pasiseks susirasti tikrą draugą. Užsimezgę nauji santykiai greičiausiai visiškai susuks jums galvą – nuolat lakstysite į pasimatymus, užsimanysite nusivežti savo mylimąjį į romantišką kelionę. Šiais metais didelė tikimybė rasti savo antrąją pusę, kuri greitai supras jus iš poros žodžių. Šie metai palankūs santuokai.

Horoskopas zodiako ženklui Vandenis

2009-aisiais Vandenio ženklo žmonės jausis kaip niekad gerai. Metų pradžioje greičiausiai gausite naudingą pasiūlymą. Naudokitės viskuo, ką likimas duoda, tuomet pasieksite savo tikslų.

Finansinė padėtis šiais metais turėtų būti stabili. Pavasaris – palankus laikas keisti darbą, pareigas, užsiimti nauja veikla. Galite pakilti karjeros laiptais.

Šiais metais pradėti nauji darbai bus sėkmingi. Antrojoje metų pusėje palanku steigti naują įmonę, plėsti verslą.

Vasaros pabaigoje greičiausiai patirsite išlaidų, nes norėsite įsigyti gražesnių daiktų buičiai, išvykti su šeima į kelionę. Tačiau nepaisant to, neturėtumėt jausti nepritekliaus.

Šeimoms, kurių santykiai jau anksčiau buvo sutrikę, įtempti, šie metai nieko gero nežada. Nuolatiniai nesusipratimai, tvyranti įtampa skatins susimąstyti apie tokių santykių ateitį. Atminkite, kad šeimyninė laimė priklauso tik nuo jūsų pačių. Jei tikrai mylite savo sutuoktinį, iškęsite visus nesutarimus ir galiausiai abu rasite išeitį, kaip pagerinti santykius.

Vienišiems Vandenio ženklo žmonės šie metai palankūs susirasti aistringą partnerį. Tačiau nesiduokite, kad jums susuktų galvą. Jeigu ieškote žmogaus, su kuriuo norite praleisti visą gyvenimą, nesėdėkite namie rankų sudėjęs. Laikas veikti! Dažniau eikite į žmonių susibūrimus, ypač pavasarį, kai atgimsta jausmai.

Horoskopas zodiako ženklui Žuvys

Žuvies ženklo žmonėms 2009-ieji – gana permainingi ir maištingi metai. Metų pradžioje užgrius ir finansinės, ir asmeninės problemos. Pavasarį finansinė padėtis pagerės. Pasistenkite bendradarbiauti tik su tais partneriais, kuriais tikrai pasitikite. Naudinga vykti į verslo keliones.

Vasarą finansinė padėtis turėtų dar pagerėti, tačiau rudenį – vėl pavojingas metas prarasti turtą. Mažiau rizikuokite ir nesileiskite į avantiūras. Geriau neskolinkite pinigų.

Metų pabaigoje atsiras naujų galimybių praturtėti, galite mėginti pradėti savo verslą. Šiuo metu taip pat palanku keisti darbą ar profesiją.

Jei turite draugų ir gerai sutariate su artimaisiais, 2009-ieji bus visai sėkmingi ir džiuginantys metai.

Šeimą sukūrę Žuvies ženklo atstovai išgyvens atgimimą. Atsinaujins šilti santykiai. Šeimos palaikymas bus svarbus ir profesinėje srityje. Šeimoje rasite supratimą ir ramybę.

Jeigu ketinate tuoktis, šiais metais palanku žengti tokį žingsnį. Drąsiai parodykite iniciatyvą. 2009-aisiais gerai seksis meilės reikalai, jums neteks sukti galvos, kaip suvilioti dominantį asmenį. Viskas turėtų vykti savaime. Žuvies ženklo žmonės 2009-aisiais žavės aplinkinius.

Jeigu horoskopas Jums nieko gera nežada per daug nenusiminkite, horoskopai yra tik pranašai. Visada įdomu horoskopus paskaityti kai metai jau baigėsi ir pažiūrėti ar jie labai daug primelavo.

Nežinantiems kas yra horoskopai:

horoskopas [gr. hōroskopos – stebintis laiką]:

  • 1. Saulės, Mėnulio, planetų padėties Zodiako žvaigždynų juostoje schema, pagal kurią astrologai pranašauja žmogaus ateitį ar kokio įvykio baigmę;
  • 2. žmogaus charakterio bruožų nusakymas remiantis dangaus kūnų padėtimi, buvusia jam gimstant;
  • 3. ateities spėjimas, to, kas įvyks, pranašavimas remiantis dangaus kūnų išsidėstymu.

Apie ką mes čia?

  • Aforizmas - trumpas, įtaigios formos posakis, apibendrinantis reikšmingą, dažnai originalią, netikėtą mintį, pvz.: „Yra priekaištų, kurie giria, ir pagyrimų, kurie šmeižia". – F. de Larošfuko.
  • Sentencija - trumpas, glaustas, tikslus pamokomasis posakis; aforizmas.
  • Citata - rašytinio veikalo arba kalbos ištrauka kito teksto samprotavimui pagrįsti ar patvirtinti.

Mintys apie Paskolas
Tikslus laikas Lietuvoje